Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz koronaya yenildi

Sakarya’da Yenikent Devlet Hastanesinde bir süre başhekimlik yapan ardından Karasu İlçe Devlet Hastanesinde yine başhekim olarak görev yapan Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz, Adapazarı’nda özel bir hastanede başhekim olarak da görev yapıyordu. 2 hafta kadar önce Covit-19 belirtileri ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 50 yaşındaki doktor  Hasan Fevzi Katıöz, tedavisi sırasında sağlık durumu […]

 Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz koronaya yenildi

14.09.2021 - 21:01

Güncelleme : 14.09.2021 - 21:01

Sakarya’da Yenikent Devlet Hastanesinde bir süre başhekimlik yapan ardından Karasu İlçe Devlet Hastanesinde yine başhekim olarak görev yapan Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz, Adapazarı’nda özel bir hastanede başhekim olarak da görev yapıyordu.

2 hafta kadar önce Covit-19 belirtileri ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 50 yaşındaki doktor  Hasan Fevzi Katıöz, tedavisi sırasında sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakım servisine kaldırıldı. Burada entübe olan  Katıöz hastalıktan 2 hafta sonra bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

“Manisa’da defnedilecek”

Yarın sabah 09.00’da Özel Beyhekim Hastanesi önünde meslektaşları ve sevenlerinin katılacağı cenaze töreni sonrası toprağa verilmek üzere memleketi olan Manisa iline gönderilecek.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın