Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telekonferans yöntemiyle görüştü.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ile İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telekonferans yöntemiyle görüştü. Sakarya’daki koronavirüsle mücadele hakkında bilgi aldı. BİLGİLER ALDI Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, telekonferans yöntemiyle Sakarya Koronavirüs İl Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ve yetkililer katıldı. Vali Kaldırım […]

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telekonferans yöntemiyle görüştü.

08.08.2020 - 12:34

Güncelleme : 08.08.2020 - 12:34

Vali Çetin Oktay Kaldırım ile İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile telekonferans yöntemiyle görüştü. Sakarya’daki koronavirüsle mücadele hakkında bilgi aldı.

BİLGİLER ALDI

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, telekonferans yöntemiyle Sakarya Koronavirüs İl Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya Vali Çetin Oktay Kaldırım, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ve yetkililer katıldı. Vali Kaldırım toplantıda Sakarya’daki koronavirüs vakalarındaki son durum, yoğun bakım ve alınan tedbirlerle ilgili bilgilendirmede bulundu. Öte yandan toplantıda, Sakarya’da salgınla mücadele kapsamında yapılacaklar da ele alındığı belirtildi.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın