Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı Yaşam Koçu Akif Yener, Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret etti. Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı (Bu kalp seninle Sakaryaspor) bestekarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi ve Yaşam Koçu Akif Yener; Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret […]

 Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret etti.

26.12.2019 - 17:34

Güncelleme : 26.12.2019 - 17:35

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanatçısı Yaşam Koçu Akif Yener, Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret etti.

Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı (Bu kalp seninle Sakaryaspor) bestekarı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi ve Yaşam Koçu Akif Yener; Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’u makamında ziyaret etti. Ziyaretinde; Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a son albümü ve içeriği hakkında geniş ve detaylı bilgi veren Sanatçı Akif Yener; “Doğup büyüdüğüm şehir için şarkılar, marşlar yapmak beni çok mutlu ediyor. Yaklaşık 25 yıldır sevenlerimin ilgi ve takdire şayan davranışları beni daha da güçlendirdi ve bana büyük moral oldu. Bu kadar mücadele ve emeğin ardından insanların ve sevenlerimin huzurunda olmak ise çok anlamlı. Şehrin bürokrasisi, önemli isimleri ve sanatçılarıyla özellikle kültür sanatın gelişmesi için ayakta tutması pek daha muhtemel ve gereklidir. Şahsınızın böyle önemli bir kurumun başında olması Gençlik Spor adına olduğu gibi sanatsal faaliyetlerde de şehrimizin tanıtılmasında önemli bir rol oynadığını düşünüyorum. Hale hazırda Sakaryaspor 50. Yıl marşımda size bağlı olan spor alanında şehrimiz ve güzide takımı Sakaryasporumuzun tanıtımı için büyük yatırımlarla emek verdiğim bir projedir. Plak şirketim Ayyaşı Müzik bu alanda bana çok büyük destek verdi. Sizlerle, dilediğiniz sanatsal ve sportif faaliyetlerinizde severek çalışmayı arzu eder, Onun Adı Efsane Sakarya ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı albümüme olan ilgi ve içten sözleriniz için teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“Sanatçılarımızla daha yakın temas içinde olacağız”

Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy ise sanatçı Akif Yener’e ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ederek Sakarya ve Sakaryaspor için yaptığı marşlardan dolayı teşekkür etti. Akabinde sanatçının son albüm eseri ‘Sakaryaspor 50. Yıl marşı’ ve tarihte Sakarya için yazılan ilk şarkı ‘Onun adı efsane Sakarya’ marşı videosunu makamında izleyip tebrik etti.  Özsoy; “Şehrimizin ve Gençlik Spor kurumumuzun başarıları ve özelliklede tanıtılmasında bizlerin olduğu gibi sanatçılarında önemi büyüktür. Üretken bestekarların yaşadığı şehir ve futbol takımı için eserler yapması bizler için avantajdır. Dolayısıyla tarihte Sakaryamızın için ilklere imza atan sanatçımız Akif kardeşimizi kutluyorum ve bundan sonra sanatçılarımızla daha yakın temas içinde olmayı temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı. Sanatçı Akif Yener Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a misafirperverliğinden, kültür sanata olan yaklaşımından ve yaptığı içten açıklamaları için teşekkür ederek 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın