Şehitlerimizin Kabirleri ve Ailelere Ziyaret

İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan şehit mezarlarını ziyaret edilerek dua edildi. Ziyarete Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Polis Merkezi Amiri Komiser Haydar Işık,İlçe Müftü V. Mevlüt Sayılır ve İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ayşin Kurban katıldı. Kabristan ziyaretinin ardından Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün annesi Fatma Safitürk ve abisi […]

  Şehitlerimizin Kabirleri ve Ailelere Ziyaret

26.10.2022 - 16:15

Güncelleme : 26.10.2022 - 16:15

İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan şehit mezarlarını ziyaret edilerek dua edildi.

Ziyarete Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Polis Merkezi Amiri Komiser Haydar Işık,İlçe Müftü V. Mevlüt Sayılır ve İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ayşin Kurban katıldı.

Kabristan ziyaretinin ardından Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün annesi Fatma Safitürk ve abisi Ali Haydar Safitürk’ü evlerinde  ziyaret edildi.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimizin, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşamaya devam edeceğini belirterek aziz şehitlerimizin geride bıraktığı emanetleri olan şehit ailelerimize sahip çıkmanın boynumuzun borcu olduğunu, kendilerinin her zaman yanlarında olduğumuzu, şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için kapımızın kendilerine her daim açık ve Devletimizin imkânlarının kendilerinin hizmetinde olduğunu ifade ederek; Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün  annesi Fatma Safitürk ve abisi Ali Haydar Safitürk’e Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün  vefat eden babası Sayın Asım Safitürk ve Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk’e Allahtan rahmet, yakınlarına  sabır ve başsağlığı diledi.

Şehit ailemiz de yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın