Şehitlerimizin Kabrini Ziyaret Etti…

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehirleri Anma Günü nedeniyle İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er Hamza Budak, Şehit Jan. Er Fatih Kara, Şehit Komd. Er Barış Kaplan, Şehit Piyade Er Mustafa Turul’un kabirlerini tek tek ziyaret ederek, şehitlerimiz için dua […]

 Şehitlerimizin Kabrini Ziyaret Etti…

18.03.2021 - 21:50

Güncelleme : 18.03.2021 - 21:50

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehirleri Anma Günü nedeniyle İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk, Şehit Jan. Atğm. Erdoğan Yeni,  Jan. Er Hamza Budak, Şehit Jan. Er Fatih Kara, Şehit Komd. Er Barış Kaplan, Şehit Piyade Er Mustafa Turul’un kabirlerini tek tek ziyaret ederek, şehitlerimiz için dua etti.    

  Kabristan ziyareti esnasında ve akabinde Kaymakam Dınkırcı, ulaşabildiği şehit yakınlarını telefonla arayarak bir istekleri olup olmadığını her daim emirlerinde olduğunu söyledi.

Kaymakam Dınkırcı,”Şehit ailelerimiz bizlere Şehitlerimizin kutsal emanetleridir.Vatanımızın bekası için canlarını feda eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek Şehit ve Gazi ailelerimizin her zaman yanlarındayız.Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz ”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın