Şehitlerimizin Kabrini Ziyaret Ettiler…

İlçe  Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve Arifiye İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan şehit mezarlarını ziyaret edip, dua ettiler. Kabristan ziyaretinin ardından şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk ve annesi Fatma Safitürk’ü hanesinde ziyaret ettiler. Kaymakamımız ziyarette; şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu, vatanımızın bekası için canlarını feda eden şehitlerimize […]

 Şehitlerimizin Kabrini Ziyaret Ettiler…

22.10.2020 - 18:51

Güncelleme : 22.10.2020 - 18:51

İlçe  Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve Arifiye İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu İlçemiz Neviye Kabristanlığında bulunan şehit mezarlarını ziyaret edip, dua ettiler.

sdr


Kabristan ziyaretinin ardından şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk ve annesi Fatma Safitürk’ü hanesinde ziyaret ettiler.

sdr

Kaymakamımız ziyarette; şehit ailelerimizin bizlere şehitlerimizin kutsal emanetleri olduğunu, vatanımızın bekası için canlarını feda eden şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dileyerek şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanlarında olduklarını ifade ettiler. 

Şehit ailemizde yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler

sdr
dav
sdr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın