Şükrü Güler; Sakarya’yı salladı

Her gittiği programda söylediği birbirinden güzel şarkı ve türküleriyle hayranlarına güzel bir gece yaşatarak onları mest eden, kişiliği ve beyefendiliği ile Karadeniz’in sevilen sesi Şükrü Güler; sahne aldığı Sakarya Cafe’nin açılış gecesinde hayranlarını adeta coşturdu. Karadeniz kahvaltılarıyla öne çıkan Sakarya’nın yeni alkolsüz müzik mekânı Sakarya Cafe; Serdivan Medeniyet Bulvarı’nda Karadeniz’in sevilen ve güçlü sesi Şükrü […]

 Şükrü Güler; Sakarya’yı salladı

15.03.2023 - 19:37

Güncelleme : 15.03.2023 - 19:37

Her gittiği programda söylediği birbirinden güzel şarkı ve türküleriyle hayranlarına güzel bir gece yaşatarak onları mest eden, kişiliği ve beyefendiliği ile Karadeniz’in sevilen sesi Şükrü Güler; sahne aldığı Sakarya Cafe’nin açılış gecesinde hayranlarını adeta coşturdu.

Karadeniz kahvaltılarıyla öne çıkan Sakarya’nın yeni alkolsüz müzik mekânı Sakarya Cafe; Serdivan Medeniyet Bulvarı’nda Karadeniz’in sevilen ve güçlü sesi Şükrü Güler’in aldığı sahneyle canlı müzik yayınına başladı.  Mustafa Demir, Serhat Demir ve Eray Demir’in ortaklaşa işlettiği ve isim babası Şükrü Güler’in koyduğu Sakarya Cafe’nin açılış gecesi müzikseverlerin katılımıyla adeta izdiham yaşattı.

Açılışın ve gecenin ilk sanatçısı olan kişiliği ve beyefendiliği ile tanınan Karadeniz’in sevilen sanatçısı Şükrü Güler; söylediği eski ve yeni parçalarıyla salonu dolduran misafirlere unutamayacakları bir gece yaşattı. Hayranlarının istek şarkılarına tek tek cevap veren sevilen sanatçı Şükrü Güler; renk kattığı espri ve fıkralarıyla da davetlileri kahkahaya boğdu. Zaman zaman bazı türküleriyle misafirlere duygusal anlar yaşatan ünlü sanatçı Şükrü Güler, hareketli şarkılarıyla da ve horonuyla salonu dolduran yüzlerce kişiyi coşturdu.

Sakarya’da tekrar sahne alacak olan Şükrü Güler böyle bir mekan kazandırdığı için Mustafa Demir, Serhat Demir ve Eray Demir’i tebrik etti. Gecede ayrıca; güzelliğiyle dikkat çeken Karadenizli genç sanatçı Gülbeyaz Demir’in de şarkılarıyla açılış programına renk kattı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın