SYKD’den Öğretmenler Günü Mesajı

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. SYKD Başkanı Necmettin Kırık mesajında Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘başöğretmenlik’ unvanının verildiği günün yıl dönümünde, ülkenin dört bir yanında heyecanla, gururla görev yapan öğretmenlerin ‘Öğretmenler Günü’nü tebrik etti. Gelecek nesillerin yetişmesinde öğretmenlerin büyük önemi olduğunu vurgulayan Yerel Kültür […]

 SYKD’den Öğretmenler Günü Mesajı

24.11.2021 - 11:05

Güncelleme : 24.11.2021 - 11:05

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık mesajında Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘başöğretmenlik’ unvanının verildiği günün yıl dönümünde, ülkenin dört bir yanında heyecanla, gururla görev yapan öğretmenlerin ‘Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.

Gelecek nesillerin yetişmesinde öğretmenlerin büyük önemi olduğunu vurgulayan Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık; “Eğitim ailede başlar, okulda gelişir ve toplumda olgunlaşır. Bilgi çağını yaşadığımız dünyada öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Anne ve baba şefkatinden sonra öğretmenlerin yetiştirdiği nesiller ne kadar güçlü olursa yarınlara dair umutlarımız da o kadar güçlü olacaktır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmeleri için fedakarca çalışan öğretmenlerimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın