UGC Genel Başkanı Ahmet Öz Sakarya’da ziyaretlerde bulundu

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Ahmet Öz ve beraberindeki heyet ilk olarak Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Hayrettin Eren, Handan […]

 UGC Genel Başkanı Ahmet Öz Sakarya’da ziyaretlerde bulundu

22.09.2022 - 19:46

Güncelleme : 22.09.2022 - 19:46

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Ahmet Öz ve beraberindeki heyet ilk olarak Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Hayrettin Eren, Handan Akten ile Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan katılım gösterdi. Ziyaretten dolayı çok memnun kaldığını ifade eden Başkan Öz, Sakarya Valisi Kaldırım’ın eğitime verdiği özverili katkılarından ve başarılarından dolayı tebrik Ederek sıcak ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı. Vali Kaldırım, Başkan Ahmet Öz ve heyetine teşekkür ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tarımı anlattı

Sakarya Valili ziyaretinden sonra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Genel Başkan Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, Hayrettin Eren, Handan Akten ile Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan’ı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce karşıladı. Ziyarette, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları ile Sakarya ovasının tarımı anlatıldı. Ziyarette, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmaları ile Sakarya ovasının tarımı anlatıldı. Ziyaret sonunda açıklamada bulunan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz ” Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ye güzel ev sahipliğinden ve yakın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Çalışmaları yakından takip ediyoruz

Genel Başkan Ahmet Öz, derneğin kuruluş, amaç, çalışma ve projeler hakkında Başkan Yüce’ye bilgi vererek, LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan’ın UGC Sakarya İl Temsilcisi olarak yetkilendirildiğini söyledi. Başkan Ekrem Yüce, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Derneği’ni tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi ve Levent Candan’ın Sakarya İl Temsilcisi yapılmasının yerinde bir karar olduğunu, kendisinin gece gündüz demeden yıllardır gazeteciliğini hakkını vererek çalıştığını söyledi. Başkan Yüce ayrıca, yaptıkları çalışmaları UGC heyetine anlattı. UGC Başkanı Ahmet Öz ve yanındaki Yöneticiler ise Başkan Yüce’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve başarılarının devamını diledi. Gece gündüz demeden Sakarya’ya kazandırdığı yatırımları ve projelerden dolayı da tebrik etti.

Hediye takdimi

Ziyaret Başkan Ekrem Yücen’in Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Öz ve beraberindeki heyete Büyükşehir tarafından üretilen bir sepet dolusu doğal ürünlerden oluşan hediye takdimi ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın