Vali Çetin Oktay Kaldırım, Şehit Kaymakamımızın Ailesini Ziyaret Etti…

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün muhterem babası Asım Safitürk ile muhterem annesi Fatma Safitürk’ü ve diğer aile bireylerini ziyaret ederek, şehit ailemizle yakınen ilgilenip kendilerine Kuran’ı Kerim ve Bayrak hediye etti. Ziyarette Vali Çetin Oktay Kaldırım’a, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan ve […]

 Vali Çetin Oktay Kaldırım, Şehit Kaymakamımızın Ailesini Ziyaret Etti…

04.11.2021 - 22:31

Güncelleme : 04.11.2021 - 22:31

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Şehit Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün muhterem babası Asım Safitürk ile muhterem annesi Fatma Safitürk’ü ve diğer aile bireylerini ziyaret ederek, şehit ailemizle yakınen ilgilenip kendilerine Kuran’ı Kerim ve Bayrak hediye etti.


Ziyarette Vali Çetin Oktay Kaldırım’a, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Emniyet Müdür V. Güven Alan ve İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli eşlik ettiler.

Şehit Ailesi yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, şehitlerimizin ruhu için İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli tarafından dua edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın