Vali Kaldırım Adapazarı İlçesinde Temaslarda Bulundu

Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Adapazarı İlçesini ziyaret etti. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu tarafından karşılanan Vali Çetin Oktay Kaldırım, Adapazarı Belediyesince Müzeye dönüştürülecek olan tarihi Türk Ticaret Bankası binasında incelemelerde bulunarak, proje hakkında bilgi aldı. Uzun Çarşıda gezerek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Kaldırım, vatandaşlarla sohbet […]

 Vali Kaldırım Adapazarı İlçesinde Temaslarda Bulundu

31.08.2020 - 22:23

Güncelleme : 31.08.2020 - 22:23

Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Adapazarı İlçesini ziyaret etti.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu tarafından karşılanan Vali Çetin Oktay Kaldırım, Adapazarı Belediyesince Müzeye dönüştürülecek olan tarihi Türk Ticaret Bankası binasında incelemelerde bulunarak, proje hakkında bilgi aldı.

Uzun Çarşıda gezerek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Kaldırım, vatandaşlarla sohbet edip çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Tarihi Orhan Camii’nde sona gelinen restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler alan Vali Çetin Oktay Kaldırım, çalışanlara da kolay gelsin temennisinde bulundu. İlimizin her köşesi gibi Adapazarı ilçesinin de çok önemli tarihi mekanları bünyesinde barındırdığına değinen Vali Kaldırım, tarihi yapıların ayakta kalabilmesi adına yapılan restorasyon çalışmalarını yakından takip ettiklerini, ilimize çok büyük değer katacak olan projelere de her türlü desteği vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın