WhatsApp’a Yeni bir özellik geliyor

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Kullanıcılara sunulacak ‘süreli mesajlar’ özelliği sayesinde, artık WhatsApp’ta belli bir süre içinde yok olan mesajlar atılabilecek. KISA SÜRE SONRA En popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, kullanıcılarına daha önce pek çok kez gündeme gelen bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Dissappearing Messages (Kaybolan […]

 WhatsApp’a Yeni bir özellik geliyor

03.11.2020 - 21:31

Güncelleme : 03.11.2020 - 21:31

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor. Kullanıcılara sunulacak ‘süreli mesajlar’ özelliği sayesinde, artık WhatsApp’ta belli bir süre içinde yok olan mesajlar atılabilecek.

KISA SÜRE SONRA

En popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, kullanıcılarına daha önce pek çok kez gündeme gelen bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Dissappearing Messages (Kaybolan Mesajlar) isimli yeni özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları attıkları mesajların belli bir süre içinde kaybolması imkanına kavuşacak. Wickr Me isimli anlık mesajlaşma uygulamasında halihazırda bulunan özellik, şimdi ise popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a da kısa bir süre sonra gelecek.

SÜRELİ MESAJLAR

WhatsApp’ın web sitesinde “süreli mesajlar” ismiyle anılsa da söz konusu özellik henüz kullanıcıların hizmetine sunulmadı. Ancak WhatsApp’ın ‘süreli mesajlar’ olarak isimlendirdiği yeni özelliğin  iOS, Android, KaiOS ve web/masaüstü sürümlerine geleceği duyuruldu.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın