ABP Arifiye İlçe Başkanını belirledi

Anadolu Birlik Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanlığı 6 İlçede kongrelerini tamamladı. İl genelinde bin üyesi bulunan ABP Adapazarı Gar Meydanında gerçekleştirdiği kongrede Altı ilçe başkanını belirledi. Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı çok sayıda parti üyesinin katılımıyla gerçekleşen kongrede Melik Kaya Adapazarı İlçe Başkanı olurken, Sinan Macit Erenler, Buket […]

 ABP Arifiye İlçe Başkanını belirledi

25.07.2022 - 20:07

Güncelleme : 25.07.2022 - 20:07

Anadolu Birlik Partisi (ABP) Sakarya İl Başkanlığı 6 İlçede kongrelerini tamamladı. İl genelinde bin üyesi bulunan ABP Adapazarı Gar Meydanında gerçekleştirdiği kongrede Altı ilçe başkanını belirledi.

Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı çok sayıda parti üyesinin katılımıyla gerçekleşen kongrede Melik Kaya Adapazarı İlçe Başkanı olurken, Sinan Macit Erenler, Buket Kaş Serdivan, Arifiye Serkan Daşdemir, Akyazı Hanife Aydın, Çetin Gündüz ise Söğütlü İlçe Başkanı olarak seçildi.

ABP İl Başkanı Sinan Daşdemir, kongreye katılım sağlayan tüm parti üyelerine yönelik yaptığı konuşmasında, ” Anadolu Birlik Partisi olarak ülkemiz genelinde en güzel şekilde siyaset yapacağız. İlimizde vatandaşların tüm istek ve temennilerini yerelde ve ülkemiz genelinde siyasi mecralarda en güzel şekilde dile getirerek sorunlara çözüm yolları arayacağız. Bu gün 6 İlçemizin kongrelerini tamamladık. İlçe Başkanı seçilen tüm arkadaşlarıma ve yönetim kurullarına görevlerinde başarılar diliyorum. Şüphesiz görevlerini layığıyla yapacaklarından endişem yoktur” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın