Arifiye İlçe HEM Müdürü olarak görev yapmıştı!

Arifiye İlçemizde bir dönemHalk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yapan Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kardeşi tarafından vurulan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü ,Abdulvahit Uygar kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay, akşam saatlerinde Adapazarı ilçesi Papuççular Mahallesi Saraybosna Caddesi üzerinde bulunan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, merkezin müdürü olan , kardeşi M.Z.U. tarafından […]

 Arifiye İlçe HEM Müdürü olarak görev yapmıştı!

27.04.2022 - 0:42

Güncelleme : 27.04.2022 - 0:42

Arifiye İlçemizde bir dönemHalk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yapan Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kardeşi tarafından vurulan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü ,Abdulvahit Uygar kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, akşam saatlerinde Adapazarı ilçesi Papuççular Mahallesi Saraybosna Caddesi üzerinde bulunan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, merkezin müdürü olan , kardeşi M.Z.U. tarafından henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı silahlı saldırıya uğradı. Uygar, kanlar içerisinde yere yığılırken şüpheli olay yerinden kaçtı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yapılan ilk müdahale sonrasında yaralı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Uygar, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekiplerince kaçan şüpheliyi yakalamak için geniş çaplı çalışma başlatıldı. Şüpheli M.Z.U., Anadolu Otoyolu Bolu geçişinde Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekiplerce yakalanarak gözaltına alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın