Başkan YÜCE’nin Ramazan ziyaretlerinin ilk durağı Arifiye ilçemiz oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce vatandaşla hasbihal ettiği ve şehri yakından dinlediği ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Ramazan ziyaretlerinde bugün ilk durağı Arifiye ilçemiz oldu. Ziyaretlerine AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı’nda başlayan Başkan Yüce sonrasında Arifiye Belediyesi ve Arifiye Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında Başkan Yüce’ye Arifiye Belediye Başkanı İsmail […]

 Başkan YÜCE’nin Ramazan ziyaretlerinin ilk durağı Arifiye ilçemiz oldu

24.04.2022 - 1:10

Güncelleme : 24.04.2022 - 16:09

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce vatandaşla hasbihal ettiği ve şehri yakından dinlediği ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Ramazan ziyaretlerinde bugün ilk durağı Arifiye ilçemiz oldu. Ziyaretlerine AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı’nda başlayan Başkan Yüce sonrasında Arifiye Belediyesi ve Arifiye Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Ziyaretleri esnasında Başkan Yüce’ye Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK PartiArifiye İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Yeşilyurt ve yönetimi ile Büyükşehir bürokratları eşlik etti.

Başkan Yüce,temaslarında Sakarya için yapılan çalışma ve projelerden bahsederek, Sakarya’ya ve bu şehrin insanına sevdalı olduğunu, yapılan hizmetlerin artarak devam edeceğini ifade etti.

Başkan Yüce;”Mollaköy Kürek ve Kano Parkuru Projesi ile ülkemizde tek olacak; dünyanın en iyileri arasına gireceğiz. Arifiye, kürek ve kano sporlarında ülkemizin merkezi olacak”dedi.

Arifiye Sakarya’mızın gözbebeği

Başkan Yüce, “Büyükşehir ve ilçe diye bir ayrım olmaksızın her zaman çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teşkilatımız ile de uyumlu bir şekilde hareket ediyoruz. Her birimiz bir inanç ve hedef uğruna yürüyoruz. Ülkemizi örf ve adetlerimize uygun, geleceğimizi doğru bir şekilde hazırlamak adına emin adımlar atıyoruz. Mevla’m bu dava yolunda her zaman birlikte adım atmayı nasip eylesin. Mollaköy Kürek ve Kano Parkuru Projesi için çalışmalarımız devam ediyor. Burası hem ilçemizi etkileyecek hem de Sakarya’mızın gelişiminde katkı sağlayacak. Arifiye ilçemiz Sakarya’nın göz bebeği ilçelerinden bir tanesi. Böyle güzel bir ilçede vatandaşlarımızın bir arada olmaları gerçekten belediye başkanımız ve ilçe heyetimizin önemli çalışmaları sayesindedir. Ben tekrardan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yüce Arifiye ziyaretinde esnaflarıda ziyaret ederek vatandaşlada sohbet etti.

Başkan Yüce, Arifiye’den sonra Sapanca ilçesine geçti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın