Ebubekir Sıddık Savaşçı, Okul Müdürleriyle Buluştu.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı; Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye ilçelerindeki resmî-özel okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi. Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya dört ilçenin millî eğitim müdürleri ile İl Millî Eğitim yöneticileri katıldı. Toplantıda Müdür Savaşçı; mesleki eğitimle ilgili çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kursları, “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” […]

 Ebubekir Sıddık Savaşçı, Okul Müdürleriyle Buluştu.

19.11.2021 - 14:24

Güncelleme : 19.11.2021 - 14:24

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı; Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye ilçelerindeki resmî-özel okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi.

Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya dört ilçenin millî eğitim müdürleri ile İl Millî Eğitim yöneticileri katıldı.

Toplantıda Müdür Savaşçı; mesleki eğitimle ilgili çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kursları, “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” projesiyle ilgili çalışmalar, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması çalışmaları, okul ve kurumlarımızda kovid-19 nedeniyle alınan tedbirler, sağlıklı ve güvenli okul çalışmaları konusunda görüşlerini ifade etti.

Toplantıya katılan okul müdürleri ise eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili görüş öneri ve taleplerini ilettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın