GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE OLİMPİK OKÇULUK TURNUVASI NEFES KESTİ

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı etkinlikleri kapsamında, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Serdivan Gençlik Merkezi tarafından turnuva düzenlendi. Serdivan Gençlik Merkezi tarafından yapılan yarışmaya 30 sporcu katıldı. Katılan sporcularda 6 ay eğitim almış olma şartı aranan yarışma da minikler ve büyükler kategorisi olarak iki dalda yarışma yapıldı. İlgili Haber ‘Bugün 12.381 yeni vaka,58 […]

 GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE OLİMPİK OKÇULUK TURNUVASI NEFES KESTİ

22.06.2021 - 16:26

Güncelleme : 22.06.2021 - 16:26

Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı etkinlikleri kapsamında, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Serdivan Gençlik Merkezi tarafından turnuva düzenlendi.

Serdivan Gençlik Merkezi tarafından yapılan yarışmaya 30 sporcu katıldı.

Katılan sporcularda 6 ay eğitim almış olma şartı aranan yarışma da minikler ve büyükler kategorisi olarak iki dalda yarışma yapıldı.

Çekişmeli geçen mücadeleler sonrasında sporcular Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı sebebiyle toplamda 100 ok attılar. Dereceye girenlere madalyaları Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Özkül ve Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır tarafından taktim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın