Görevi Başındaki Polislere Anlamlı Ziyaretler

Sakarya Yerel  Kültür Derneği Kızılay Sakarya ve Adapazarı Şubeleriyle birlikte şehrimizin çeşitli noktalarında görevi başındaki polislerimize anlamlı ziyaretlerde bulundular. SYKD ve Kızılay işbirliğindeki ziyaretlerde milletimizin huzuru ve güvenliği için nöbet tutan emniyet mensubu polislerimize Sakarya’mızın geleneksel lezzetlerinden keşkek ve kabak tatlısı ikramı yapıldı. Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Derneğimiz yöneticilerinden […]

 Görevi Başındaki Polislere Anlamlı Ziyaretler

08.02.2021 - 15:10

Güncelleme : 08.02.2021 - 15:10

Sakarya Yerel  Kültür Derneği Kızılay Sakarya ve Adapazarı Şubeleriyle birlikte şehrimizin çeşitli noktalarında görevi başındaki polislerimize anlamlı ziyaretlerde bulundular.

SYKD ve Kızılay işbirliğindeki ziyaretlerde milletimizin huzuru ve güvenliği için nöbet tutan emniyet mensubu polislerimize Sakarya’mızın geleneksel lezzetlerinden keşkek ve kabak tatlısı ikramı yapıldı.

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Derneğimiz yöneticilerinden Kızılay Sakarya Başkanı Zahit Tiryaki, Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan ve tüm Kızılay camiasına polis teşkilatımıza yönelik düzenlediğimiz etkinliğe katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizler vatanımızın güvenliği ve huzuru için mücadele veren polisimizin, askerimizin kayıtsız şartsız yanında ve destekçiyiz. Tüm güvenlik mensuplarımıza görevlerinde üstün başarılar diliyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın