İş Arkadaşlığından Nikâh Masasına

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri Merve Okyar ve Ahmet Ronas hafta sonu düzenlenecek düğün cemiyetiyle hayatlarını birleştirecek. İl MEM’deki mesai arkadaşlıklarını hayat arkadaşlığına dönüştüren Merve ve Ahmet çiftinin nikâh töreni 7 Temmuz Çarşamba Günü İstanbul Esenler’de, düğün cemiyeti 10 Temmuz Cumartesi günü Karaman-Camili Duble Yolu üzerindeki Kale Düğün Salonunda yapılacak. Yakın akrabalarını ve arkadaşlarını […]

 İş Arkadaşlığından Nikâh Masasına

06.07.2021 - 14:12

Güncelleme : 06.07.2021 - 14:12

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri Merve Okyar ve Ahmet Ronas hafta sonu düzenlenecek düğün cemiyetiyle hayatlarını birleştirecek.

İl MEM’deki mesai arkadaşlıklarını hayat arkadaşlığına dönüştüren Merve ve Ahmet çiftinin nikâh töreni 7 Temmuz Çarşamba Günü İstanbul Esenler’de, düğün cemiyeti 10 Temmuz Cumartesi günü Karaman-Camili Duble Yolu üzerindeki Kale Düğün Salonunda yapılacak.

Yakın akrabalarını ve arkadaşlarını gezerek davetiye dağıtan Merve Okyar ve Ahmet Ronas çifti tüm sevenlerini 10 Temmuz Cumartesi günü 19.00-23.00 saatleri arasında Kale Düğün Salonunun Kır Bahçesinde yapılacak düğün cemiyetine bekliyorlar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sevilen personelleri Merve-Ahmet Ronas çiftine bizde ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın