Koray Oktay Özten’den Nezaket Ziyareti…

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten,Başkan İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Bugün belediye başkanlık makamında gerçekleşen ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, iki başkan çalışmalar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundu. Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ 31 Mart Yerel Seçimlerinde Söğütlü Belediye Başkanlığına seçilen, değerli Kardeşim Koray Oktay Özten’in […]

 Koray Oktay Özten’den Nezaket Ziyareti…

12.02.2021 - 18:24

Güncelleme : 12.02.2021 - 18:24

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten,Başkan İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Bugün belediye başkanlık makamında gerçekleşen ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, iki başkan çalışmalar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

Başkan İsmail Karakullukçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ 31 Mart Yerel Seçimlerinde Söğütlü Belediye Başkanlığına seçilen, değerli Kardeşim Koray Oktay Özten’in nazik ziyareti nedeniyle çok memnun oldum. Kendisiyle, ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyareti nedeniyle kendisine çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın