Kuzey Seçkin temsili olarak Kaymakamlık Makamına oturdu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve Üzeyir Garih Ortaokulu idarecileri İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı’yı makamlarında ziyaret ettiler. Üzeyir Garih Ortaokulu öğrencilerinden Kuzey Seçkin temsili olarak Kaymakamlık Makamına oturdu. Temsili Kaymakam Kuzey Seçkin misafirlerle sohbet ederken, İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı ile de görüş alışverişinde bulundu. Kaymakamımız […]

 Kuzey Seçkin temsili olarak Kaymakamlık Makamına oturdu.

23.04.2022 - 12:50

Güncelleme : 23.04.2022 - 12:55

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve Üzeyir Garih Ortaokulu idarecileri İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı’yı makamlarında ziyaret ettiler. Üzeyir Garih Ortaokulu öğrencilerinden Kuzey Seçkin temsili olarak Kaymakamlık Makamına oturdu.

Temsili Kaymakam Kuzey Seçkin misafirlerle sohbet ederken, İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı ile de görüş alışverişinde bulundu.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, hediye takdim etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın