Menekşe ve Manolya Sokak’ta Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor…

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya sokaklarda yapılan yağmur suyu hattı ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. SASKİ tarafından bölgede yapılan içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle yolları bozulan Menekşe ve Manolya sokaklarda yapılan üst yapı yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü […]

 Menekşe ve Manolya Sokak’ta Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor…

03.02.2021 - 14:12

Güncelleme : 03.02.2021 - 14:12

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya sokaklarda yapılan yağmur suyu hattı ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

SASKİ tarafından bölgede yapılan içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle yolları bozulan Menekşe ve Manolya sokaklarda yapılan üst yapı yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmada, Arifbey Mahallesi Menekşe ve Manolya Sokaklara 4 km uzunluğunda Yağmur Suyu hattı çekilirken, toplam 30 bin m² Kilitli Parke taşı döşenecek. Çalışmalar olumsuz hava koşulları nedeniyle, vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamasının önüne geçmek için bölüm bölüm yapılıyor. Şu ana kadar yapılan çalışmalarda 3.000 metre yağmur suyu hattı çekilirken, 17 bin m² kilitli parke taşı döşendi.

“Vatandaşlarımızın Taleplerini Bir Bir Yerine Getiriyoruz”

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, vatandaşların sesine kulak verdiklerini belirterek “Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Kilitli parke ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarını yürüttüğümüz Menekşe ve Manolya Sokaklarda, çalışmalarımızın yüzde 55’lik kısmı tamamlandı. ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın