Milletvekili Atabek Ispanak topladı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili ,Avrupa Birliği Uyum Komisyonu ve KEFEK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ile Küçükesence Mahallesinde birlikte Ispanak topladı. Atbek yine Küçükesence Mahallemizde bulunan 5000 m2 alanda kurulu yıllık üretim kapasitesi 25 milyon fide olan marul fidesi üretim serasını da ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Milletvekili Atabek,Sakaryanın tarımına katkıda […]

 Milletvekili Atabek Ispanak topladı.

03.01.2021 - 18:03

Güncelleme : 03.01.2021 - 18:07

Ak Parti Sakarya Milletvekili ,Avrupa Birliği Uyum Komisyonu ve KEFEK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ile Küçükesence Mahallesinde birlikte Ispanak topladı. Atbek yine Küçükesence Mahallemizde bulunan 5000 m2 alanda kurulu yıllık üretim kapasitesi 25 milyon fide olan marul fidesi üretim serasını da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Milletvekili Atabek,Sakaryanın tarımına katkıda bulunan girişimcilere de teşekkür etti.

Milletvekili Atabak Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

‘Ziraat Odası Başkanımız @Ercanates54 ile Küçükesence Mahallemizde bulunan ıspanak tarlasında çalışan emekçi kardeşlerimizi ziyaret ederek ıspanak hasadında yardımcı olduk. Yaz kış dinlenmeden evine katkıda bulunmak için mücadele eden çiftçi kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum.’dedi.


YORUMLAR
Bir Yorum Yapın