Otelciler Turizm İçin Bir Arada

Sakarya merkezinde faaliyet gösteren otel yöneticileri bir araya geldi. Otel yöneticileri; Sapanca, Taraklı ve diğer ilçe değerlerimizi daha etkin kullanabilmek için ortak çalışmalar yapacaklarını ve çalışmalarını ilgili kurumlarla paylaşacaklarını belirttiler. 2021’de Türkiye’de çok yoğun iç ve dış turizm hareketi beklediklerini belirten otel yöneticileri Sakarya’nın turizmde en yüksek kar oranına ulaşabilmesi için projeler üretmek üzere bir […]

 Otelciler Turizm İçin Bir Arada

29.11.2021 - 20:57

Güncelleme : 29.11.2021 - 20:57

Sakarya merkezinde faaliyet gösteren otel yöneticileri bir araya geldi. Otel yöneticileri; Sapanca, Taraklı ve diğer ilçe değerlerimizi daha etkin kullanabilmek için ortak çalışmalar yapacaklarını ve çalışmalarını ilgili kurumlarla paylaşacaklarını belirttiler.

2021’de Türkiye’de çok yoğun iç ve dış turizm hareketi beklediklerini belirten otel yöneticileri Sakarya’nın turizmde en yüksek kar oranına ulaşabilmesi için projeler üretmek üzere bir araya geldiklerini dile getirdi.

Amaçları bir dernek veya birlik olmayan, şehrimizin güzide otel yöneticileri; ortak hedefler doğrultusunda şehirdeki konaklama sayısını arttıracak projeler üreteceklerinin müjdesini verdi. Yöneticiler yaptıkları açıklamada; Sakarya’da ki güzellikleri gezdirip konaklamasını komşu illerde yapan turları Sakarya’ya çekeceklerini ve Sakarya’yı çeşitli branşlarda sporcu kamplarının yapıldığı bir merkez haline getirmeyi arzuladıklarını ifade ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın