POYRAZLAR GÖLÜNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Sakarya’nın Sapanca ilçesi Akçay mahallesi halkından Kalyoncu ailesi , pandemiden sonra geleneksel olarak düzenledikleri piknikte bir araya geldiler. Adapazarı Atatürk Sanayi Esnafların dan Ve Kalyoncu Tur Olan Kalyoncu’lar ailesi poyrazlar gölünde bir araya geldiler.. Adapazarı İlçesinde Bulunan Poyrazlar Gölünde 10:00 da başlayan Kalyoncu’lar Pikniği 19:00’da sona erdi.. Mangal ziyafetinin ardından aile üyeleri Karadeniz Oyunları ile coştu.Kalyoncular […]

 POYRAZLAR GÖLÜNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

26.09.2022 - 13:11

Güncelleme : 26.09.2022 - 13:11

Sakarya’nın Sapanca ilçesi Akçay mahallesi halkından Kalyoncu ailesi , pandemiden sonra geleneksel olarak düzenledikleri piknikte bir araya geldiler.

Adapazarı Atatürk Sanayi Esnafların dan Ve Kalyoncu Tur Olan Kalyoncu’lar ailesi poyrazlar gölünde bir araya geldiler.. Adapazarı İlçesinde Bulunan Poyrazlar Gölünde 10:00 da başlayan Kalyoncu’lar Pikniği 19:00’da sona erdi..

Mangal ziyafetinin ardından aile üyeleri Karadeniz Oyunları ile coştu.Kalyoncular Tur’un Sahibi Vecdi ve Şafak Kalyoncu kardeşler, “Müthiş bir doğal ortamda, stresten, gürültüden, şehir yaşamının getirdiği sıkıntılardan uzak ve en önemlisi dostlarla, akrabalarla birlikte hoş vakit geçirdik. Poyrazlar Gölünün oksijeni ile aile üyelerimiz birbiriyle kaynaştı” dedi. Etkinliğe katılanlar, İlhan Kalyoncu’ya organizasyonu düzenlediği için teşekkür etti.

PANDEMİ’DE PİKNİĞE UZUN ARA VERDİLER…

Koronavirüs nedeniyle uzun süre bir araya gelemeyen Kalyoncu ailesi Poyrazlar gölü oksijeni ile  pandemide  sağlık, akrabalarımızın engin sevgileri ile mutluluk, kavuşma ve kaynaşma ile moral kazanma etkinliği gerçekleştirildi.

Kalyoncular’ın Geleneksel Piknik Buluşması 1’ci si Naturköy 2’ci si Sapanca3. Doğançay tabiat alanında 4.Sapanca Çatalkaya Mesire Alanında 5.incisi ise Poyrazlar gölünde gerçekleştirildi..

Her Sene  Ağustos -Eylül Aylarında Sakarya mızın Güzelliklerinde Buluşuyoruz Diyen İlhan Kalyoncu Katılımların Güzel Ve Eğlendiklerini Söyledi.

Doğa ile iç içe olan mekânda iş yaşamının yorgunluğunu ve stresini üzerinden atan aileler, güzel ve eğlenceli bir hafta sonu geçirdiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın