Sakarya Erzurumlular Derneğinden anlamlı etkinlik

Sakarya Erzurumlular Derneği seçimlerinden sonra Başkanlığa seçilen Dursun Murat Ak ve yönetimi ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Hicri yılbaşını yad ederek hemşehrilerine huşu içinde güzel bir gece yaşatan Erzurumlular Derneği yeni yönetimi birbirinden değerli, güzel sesli hocaları konuk etti. İl Müftüsü Hasan Başiş hocanın günün önemine binaen yaptığı konuşmalar ise geceye anlam kattı. Programa katılan önce ki […]

 Sakarya Erzurumlular Derneğinden anlamlı etkinlik

12.08.2021 - 11:41

Güncelleme : 12.08.2021 - 11:41

Sakarya Erzurumlular Derneği seçimlerinden sonra Başkanlığa seçilen Dursun Murat Ak ve yönetimi ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Hicri yılbaşını yad ederek hemşehrilerine huşu içinde güzel bir gece yaşatan Erzurumlular Derneği yeni yönetimi birbirinden değerli, güzel sesli hocaları konuk etti. İl Müftüsü Hasan Başiş hocanın günün önemine binaen yaptığı konuşmalar ise geceye anlam kattı.

Programa katılan önce ki dönem başkanlarından Mükerrem Koç, Adnan Akbaş ve Sakarya’daki Erzurumlular bu programın birlik ve beraberlikleri açısından önemli olduğunu belirterek; “Yeni başkanımız ve yönetiminin her daim destekçisiyiz” dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın