Sakarya Neden Kapalı?

Risk haritasında kırmızı olan şehirlerde işletmeler açıkken, özveri ile kurallara uyan Sakarya’mızda kapalı olan restoran, lokanta ve kafe gibi işletmelerin açılması için SATSO ve SESOB işbirliğinde #SakaryaNedenKapalı isimli hastag çalışması başlatıldı. Başlatılan kampanyaya İlçemiz STK’larından Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Deneği (ARSİADER)’de destek verdi. ARSİADER’den yapılan açıklamada ; İlgili Haber BAPUN AİLESİNİN ACI GÜNÜ!.. […]

 Sakarya Neden Kapalı?

23.03.2021 - 22:57

Güncelleme : 23.03.2021 - 22:57

Risk haritasında kırmızı olan şehirlerde işletmeler açıkken, özveri ile kurallara uyan Sakarya’mızda kapalı olan restoran, lokanta ve kafe gibi işletmelerin açılması için SATSO ve SESOB işbirliğinde #SakaryaNedenKapalı isimli hastag çalışması başlatıldı.

Başlatılan kampanyaya İlçemiz STK’larından Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Deneği (ARSİADER)’de destek verdi.

ARSİADER’den yapılan açıklamada ;

‘SAKARYA’MIZDA KAFE, RESTORAN , LOKANTA, İNTERNET KAFE, DÜĞÜN SALONLARI GİBİ KAPALI OLAN TÜM İŞLETMELERİMİZİN ARTIK AÇILMASINI İSTİYORUZ. TÜRKİYEDE BİRÇOK ŞEHİR KIRMIZI OLMASINA RAĞMEN İŞLETMELER AÇIK VE ÇALIŞIYOR… SAKARYA’DA NEDENN AÇILMIYORRR… Her İşletme kendi Personelleri ve Müşterilerinin Sağlığını Korumak İçin “HES” Kodu Sorgulayarak, pandemi kurallarına Uyarak İşyerini Açıp ticari Faaliyetlerine devam edebilmelidir… “BU HUSUSTA HALKIMIZDAN İŞLETMELERİN UYGULAYACAĞI KURALLARA UYMALARINI VE ZORLUK ÇIKARMADAN AYNI HASSASİYETİ GÖSTERMELERİNİ BEKLİYORUZ…” LÜTFEN DESTEK OLALIM…. ‘denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın