Sakarya Tokatlılar Derneği İlk Kahvaltı Organizasyonunu Yaptı

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ilk kahvaltısını organize etti. Şemsettin Aydın başkanlığında gerçekleşen kahvaltı programında biraraya gelen dernek yöneticileri, hem sohbet etti, hem de yürütülecek çalışmalar ile düzenlenecek etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Sakarya Otel’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda sohbetin konusu ise “Tokat” ve “Sakarya’daki Tokatlıların önerileri” oldu. YOĞUN KATILIM  Kahvaltı programına, dernek başkanı Şemsettin Aydın, eşi Süheyla Aydın, […]

 Sakarya Tokatlılar Derneği İlk Kahvaltı Organizasyonunu Yaptı

05.12.2021 - 17:14

Güncelleme : 05.12.2021 - 17:14

Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ilk kahvaltısını organize etti. Şemsettin Aydın başkanlığında gerçekleşen kahvaltı programında biraraya gelen dernek yöneticileri, hem sohbet etti, hem de yürütülecek çalışmalar ile düzenlenecek etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Sakarya Otel’de düzenlenen kahvaltı organizasyonunda sohbetin konusu ise “Tokat” ve “Sakarya’daki Tokatlıların önerileri” oldu.

YOĞUN KATILIM 

Kahvaltı programına, dernek başkanı Şemsettin Aydın, eşi Süheyla Aydın, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve eşi Sema Savaşan, Başhekim Murat Akgül, Ticaret ve Sanayi İl Müdür Yardımcısı Mustafa Aydın, DSİ Sakarya 32. Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci, İlahiyat Fakültesinden Prof. Dr. Hayati Yılmaz, Erenler Müftüsü Harun Bayraktutar, Av. Yaşar Tektaşlı, Dr. Necmettin Karakaya, Niyazi Özçelik, öğretim üyesi Sümeyye Derin, Turan Yıldırım, emekli bankacı Vahdettin Aydın, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Osman Şahin, Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Başkanı Yusuf Uygur, Halk Eğitim Kurs Öğreticisi Saliha Gencay, Diş Hekimi Hakan Eltutar ve eşi, mimar Ferruh Göze, iş insanı Abdullah Demir, Celal Kara, Muammer Güneri, öğretim görevlileri, sağlık camiası üyeleri, diş doktorları, Adliye personeli, eğitimciler, dernek yöneticileri ve kadın temsilciler katıldı. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın