SGSL’den Ordu’nun Dereleri Türküsü

Başarılı çalışmalarını uzaktan eğitim sürecinde de devam ettiren Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri yeni bir klip hazırladı. Daha önce bazı film müzikleri ve türküler üzerine çalışmalar yapan Güzel Sanatlar Lisesinin, MEM’in YouTube kanalında yayımlanan son çalışması ‘Ordu’nun Dereleri’ türküsü büyük beğeni gördü. Sakarya çevrim içi çalışmaları kapsamında YouTube Etkinlik Kuşağı’nın “Seslerle Düşünme Sanatıdır […]

 SGSL’den Ordu’nun Dereleri Türküsü

02.05.2020 - 15:15

Güncelleme : 02.05.2020 - 15:57

Başarılı çalışmalarını uzaktan eğitim sürecinde de devam ettiren Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri yeni bir klip hazırladı.

Daha önce bazı film müzikleri ve türküler üzerine çalışmalar yapan Güzel Sanatlar Lisesinin, MEM’in YouTube kanalında yayımlanan son çalışması ‘Ordu’nun Dereleri’ türküsü büyük beğeni gördü.

Sakarya çevrim içi çalışmaları kapsamında YouTube Etkinlik Kuşağı’nın “Seslerle Düşünme Sanatıdır Müzik” programı için Ordu’nun Dereleri türküsünü çalıp söyleyen Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri gösterdikleri başarılı performanslarıyla dikkat çekiyorlar.

Klibi izleyebileceğiniz link hattı:

https://youtu.be/4BW3VNnAL3U

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın