TYB Sakarya’dan Şair Ömer Emecan’a ‘Leylican’ Söyleşisi

TYB Sakarya Şubesi, Sakaryalı Şair ve TYB üyesi Ömer Emecan’a yeni yayımlanan dördüncü şiir kitabı ‘Leylican’ vesilesi ile söyleşi gerçekleştirdi. Şube 2. Başkanı Dr. Ögretim Üyesi Mehmet Özdemir’in yönettiği söyleşide Şair Emecan, şiir serüvenini ve kitabını anlattı. Koronavirus salgını nedeniyle katılımın az ve seyrek tutulduğu programı, Yazar Fahri Tuna, edebiyat doktorası öğrencisi Isa Ilkay Karabaşoğlu, […]

 TYB Sakarya’dan Şair Ömer Emecan’a ‘Leylican’ Söyleşisi

28.07.2020 - 13:18

Güncelleme : 28.07.2020 - 13:18

TYB Sakarya Şubesi, Sakaryalı Şair ve TYB üyesi Ömer Emecan’a yeni yayımlanan dördüncü şiir kitabı ‘Leylican’ vesilesi ile söyleşi gerçekleştirdi. Şube 2. Başkanı Dr. Ögretim Üyesi Mehmet Özdemir’in yönettiği söyleşide Şair Emecan, şiir serüvenini ve kitabını anlattı.

Koronavirus salgını nedeniyle katılımın az ve seyrek tutulduğu programı, Yazar Fahri Tuna, edebiyat doktorası öğrencisi Isa Ilkay Karabaşoğlu, yerel gazete köşe yazarı Birsen Soytürk, genç yönetmen Ihsan Kaya ve bazı şiirseverler izledi.
Sakarya.tv’den canlı olarak naklen yayınlanan zevkli ve heyecanli söyleşide Şair Ömer Emecan zaman zaman hece vezniyle yazdığı Annem, Şair Işte Diyorlar ve Ruhsar adlı şiirlerini seslendirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın