Uluslararası Gençlik Araştırmaları Sempozyumu Çağrısı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (GENÇMER) tarafından “Uluslararası Gençlik Araştırmaları Sempozyumu I ” çağrısı yapıldı. SAÜ GENÇMER, Katar Üniversitesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve EKSEN’in iş birliğiyle 14- 16 Ekim’de Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek sempozyumun son özet gönderim tarihi 31 Mayıs olan sempozyuma kabul edilen özetlerin ilanı 21 Ağustos’ta […]

 Uluslararası Gençlik Araştırmaları Sempozyumu Çağrısı

06.04.2022 - 11:39

Güncelleme : 06.04.2022 - 11:39

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (GENÇMER) tarafından “Uluslararası Gençlik Araştırmaları Sempozyumu I ” çağrısı yapıldı.

SAÜ GENÇMER, Katar Üniversitesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve EKSEN’in iş birliğiyle 14- 16 Ekim’de Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek sempozyumun son özet gönderim tarihi 31 Mayıs olan sempozyuma kabul edilen özetlerin ilanı 21 Ağustos’ta yapılacak. 

Program ilanının 1 Ekim’de yapılacağı sempozyuma, katılım ve bilgi için gencliksempozyumu.sakarya.edu.tr/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın