Yerel Kültür Derneği Zoom’dan Bayramlaştı

Birlik ve beraberliğimizin göstergesi bayramlaşma etkinliğine büyük önem veren Sakarya Yerel Kültür Derneği 38. Bayramlaşma Programını Zoom üzerinden gerçekleştirdi. Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yöneticileri ve üyelerinin katıldığı bayramlaşmada tüm dünya insanları için sağlık, barış, huzur dileğinde bulunuldu. Salgın hastalık nedeniyle iki yıldır bayramlaşma programlarını dijital ortamda Zoom uygulaması üzerinden yapmak durumunda kaldıklarını […]

 Yerel Kültür Derneği Zoom’dan Bayramlaştı

23.07.2021 - 15:26

Güncelleme : 23.07.2021 - 15:26

Birlik ve beraberliğimizin göstergesi bayramlaşma etkinliğine büyük önem veren Sakarya Yerel Kültür Derneği 38. Bayramlaşma Programını Zoom üzerinden gerçekleştirdi.

Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, dernek yöneticileri ve üyelerinin katıldığı bayramlaşmada tüm dünya insanları için sağlık, barış, huzur dileğinde bulunuldu.

Salgın hastalık nedeniyle iki yıldır bayramlaşma programlarını dijital ortamda Zoom uygulaması üzerinden yapmak durumunda kaldıklarını belirten SYKD Başkanı Necmettin Kırık, “Sakaryalı hemşerilerimizin, milletimizin ve tüm islam aleminin Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyoruz. Bu bayramın uzaktan görüştüğümüz son bayram olmasını ve korona salgınından en kısa sürede tamamen kurtulmamızı diliyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın