32,3400$% -0.07
34,8790€% 0.06
40,6534£% 0.01
2.392,77%-0,15
3.944,00%0,37
2041314฿%5.86954
24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan SAU’19 Bilim, Kültür Sanat ve Spor Günleri’nin açılışı 24 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 11:00’da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü’nde gerçekleştirilecek.
SAÜ’19 BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR GÜNLERİ ETKİNLİK PROGRAMI
(24-26 NİSAN 2019)
Yer: Helikopter Pist Alanı
ETKİNLİK PROGRAMI
24 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA (BİRİNCİ GÜN)
SAHNE GÖSTERİLERİ
11:00 Mehter Takımı Gösterisi
11:30 Rektör Bey’in açılış konuşması
12:00 Etkinlik Pilavı Dağıtımı
12:15 Çeçenistan ve Kafkas Öğrenci Topluluğu Düğün Gösterisi
14:00 Filistin Öğrenci Topluluğu Filistin Halayı
17:00 Afrokarya Öğrenci Topluluğu (Somali ve Sudan Gösterileri)
18:00 Rock Topluluğu (1 Saat)
BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ
11:00 – 17:00 Langırt oyunu (ücretsiz)
11:00 – 12:00 Drone Gösteri ve Çekimi
11:00 – 16:00 Voleybol, Sokak Basketbolu, Basket Atışları, Kort Tenis Yer: Spor Tesisleri
12:00 – 17:00 Atlı Sporlar Öğrenci Topluluğu Bayrak Tepe-Gösteri
12:00 – 18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı Yer: Helikopter Pisti
25 NİSAN 2019 PERŞEMBE (İKİNCİ GÜN)
SAHNE GÖSTERİLERİ
11:00 Afganistan Öğrenci Topluluğu (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri)
12:00 Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan Öğrenci toplulukları (Şarkı Dinletisi, Dans Gösterileri)
14:00 Devlet Konservatuarı Çok Sesli Koro
15:00 Müzik Öğrenci Topluluğu (Müzik Gösterisi)
16:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları
BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ
12:00 – 14:00 Personel Ligi 3. Lük Final maçı
11:00 – 17:00 Langırt oyunu (ücretsiz)
12:00 – 14:00 Okçuluk Atışı Yarışması
15:00 – 16:00 Halat çekme ve Animasyonlar
11:00 – 16:00 Masa Tenisi, Bilardo, Tavla Yer: Merkez Kafeterya
11:00 – 15.00 Uçurtma Şenliği –Yer: Bayraktepe
12:00 – 18:00 Grafiti Öğrenci Topluluğu – Grafiti Sanatı Yer: Helikopter Pisti
26 NİSAN 2019 CUMA (ÜÇÜNCÜ GÜN)
SAHNE GÖSTERİLERİ
14:00 – 15:00 Devlet Konservatuarı Yöresel Halk Oyunları
16:00 – 17:00 Devlet Konservatuarı (Karaoke)
17:00 – 18:00 Genç Tema Topluluğu Doğa İçin Çal Müzik
14:00 – 19:00 Rock Topluluğu
BİLİM KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ
11:00 – 19:00 Langırt oyunu (ücretsiz)
16:00 – 17:00 Türk Dünyası Topluluğu Geleneksel Ata Sporu ( Güreş) Karakucak-mat sporu
14:00 – 17:00 İzciler Öğrenci Topluluğu Gösteri ve Tanıtım
14:00 – 15:00 Genç Tema Öğrenci Topluluğu -Doğayı çalma doğadan çal
17:30 – 19:00 Satranç, Pes, Masa Futbolu Yer: Merkez Kafeterya
Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Elif Erdem Düzgün’ün 23 Nisan mesajı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.