Arifiye İlçemizde Koronavirüs salgınıyla mücadele sürüyor…

  İçişleri Bakanlığının Genelgeleri, Valilik Makamının ve diğer Üst Makamların tedbirleri doğrultusunda; Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de bugün Tedbirlerin Gözden Geçirilmesi ile ilgili Kaymakamımız Bekir Dınkırcı başkanlığında denetimler gerçekleştirildi.      Denetimlere Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberinde; Arifiye Belediye Başkanı   İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, […]

 Arifiye İlçemizde Koronavirüs salgınıyla mücadele sürüyor…

31.03.2021 - 0:02

Güncelleme : 31.03.2021 - 0:02

  İçişleri Bakanlığının Genelgeleri, Valilik Makamının ve diğer Üst Makamların tedbirleri doğrultusunda; Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de bugün Tedbirlerin Gözden Geçirilmesi ile ilgili Kaymakamımız Bekir Dınkırcı başkanlığında denetimler gerçekleştirildi.     

Denetimlere Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberinde; Arifiye Belediye Başkanı   İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban,   İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Adem Aka, Minibüsçüler Koop. Başkanı Tacettin Erdem, Arsiader Başkanı Fatih Yeter, Muhtarlar Derneği Başkan V. Arifbey Mahallesi Muhtarı Nurettin Güreş Trabzonlular Derneği Başkanı Yunus Zor ve Erzurumlular Derneği Başkan Yardımcısı Tuncay Kara   katıldı.
 

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Farklı işkollarında faaliyet gösteren esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelerek; Kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulmasının salgınla mücadelede hem kendi sağlığımız hem de toplum sağlığı açısından büyük önem taşıdığı hatırlattı. Kurallara uymayanlar hakkında da yasal mevzuat hükümleri çerçevesinde gerekli işlemlerin de kamu sağlığı açısından tesis edileceğini de ifade ederek; Pazar yeri ve işyerlerindeki esnaflara ve vatandaşlarımıza hayırlı işler diledi.   

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın