İlçemizden Toplanan Yardımlar 15 Temmuz Meydanından Uğurlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Arifiye Belediyesi ve Arifiye Kızılay Gönüllüleri işbirliği ile toplanan; oyuncak, kırtasiye, giyim, gıda ve temizlik malzemeleri ile maske ve dezenfektanlar afetlerden zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı. Arifiye Belediye Başkanlığı ve Sakarya Kızılay Şube Başkanlığı işbirliği ve koordinasyonu ile Antalya İli Manavgat İlçesinde son dönemde vuku bulan orman yangınlarından etkilenen […]

 İlçemizden Toplanan Yardımlar 15 Temmuz Meydanından Uğurlandı.

13.08.2021 - 19:08

Güncelleme : 13.08.2021 - 19:08

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Arifiye Belediyesi ve Arifiye Kızılay Gönüllüleri işbirliği ile toplanan; oyuncak, kırtasiye, giyim, gıda ve temizlik malzemeleri ile maske ve dezenfektanlar afetlerden zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Arifiye Belediye Başkanlığı ve Sakarya Kızılay Şube Başkanlığı işbirliği ve koordinasyonu ile Antalya İli Manavgat İlçesinde son dönemde vuku bulan orman yangınlarından etkilenen vatandaşlarımız için toplanan yardımlar 15 Temmuz Meydanından uğurlandı.


Kızılay Şube Başkanı Zahit Tiryaki, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,  İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı uğurlama öncesi yaptıkları konuşma sonrası, toplanan yardımlar Manavgata  gönderilmek üzere araç ile yola çıktı.

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanlığı, Sakarya Kızılay Şube Başkanlığı ve Arifiye Kızılay Temsilciliğine destekleri için teşekkür ederek; birlik ve beraberlik içerisinde toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın her türlü sorunu çözeceğini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın