İlçe Jandarma Bölük Komutanı AKTAŞ’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe yönetim kurulu üyeleri ilçe Jandarma bölük Komutanlığına ziyarette bulundular. CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar,İlçe sekreteri ve yerel yönetimlerden sorumlu ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Arifiye ilçe Jandarma Bölük komutanı Sebahattin AKTAŞ’ı makamında ziyaret edildi. Zi,yarette ağırlıklı olarak pandemi sürecinin etkileri ve ilçemizin güncel konuları üzerinde konuşuldu.Arifiye ilçe Jandarma […]

 İlçe Jandarma Bölük Komutanı AKTAŞ’a ziyaret

13.08.2021 - 18:54

Güncelleme : 13.08.2021 - 18:54

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe yönetim kurulu üyeleri ilçe Jandarma bölük Komutanlığına ziyarette bulundular.

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar,İlçe sekreteri ve yerel yönetimlerden sorumlu ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Arifiye ilçe Jandarma Bölük komutanı Sebahattin AKTAŞ’ı makamında ziyaret edildi.

Zi,yarette ağırlıklı olarak pandemi sürecinin etkileri ve ilçemizin güncel konuları üzerinde konuşuldu.Arifiye ilçe Jandarma Bölük komutanımız Sebahattin AKTAŞ ziyaret için teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe Başkanı Ali GÖKPINAR’da ;’Ülkemizin her yanında olduğu gibi, ilçemizde de asayiş ve güvenliğinin yanı sıra; sosyal destek çalışmalarıyla da başarılı hizmetler yürüten Jandarma Teşkilatımız, küresel salgın Covid-19 ile mücadelede de gece gündüz demeden, büyük bir özveri göstermiş ve aynı özverili çalışmalarına devam etmektedir. Vatanımız ve bayrağımız uğruna canları pahasına görevini yaparken şehit olan kahraman askerlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza sağlık, huzur ve başarılar diliyorum’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın