10 Ekim Pazartesi gününden itibaren hizmet Arifiye’de

2018 yılından bu yana Serdivan İlçesinde hizmet veren ve adı Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak değiştirilen Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, eski adresine taşınıyor. Sağlık Bakanlığı ile Sabancı Vakfı arasında imzalanan protokol çerçevesinde yeniden inşa edilen Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, Sadıka Sabancı hastanesi olarak restore edilen yeni yerinde hizmet verecek. Altınova’daki hastanenin 7 Ekim Cuma günü […]

 10 Ekim Pazartesi gününden itibaren hizmet Arifiye’de

04.10.2022 - 18:17

Güncelleme : 04.10.2022 - 18:52

2018 yılından bu yana Serdivan İlçesinde hizmet veren ve adı Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak değiştirilen Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, eski adresine taşınıyor.

Sağlık Bakanlığı ile Sabancı Vakfı arasında imzalanan protokol çerçevesinde yeniden inşa edilen Toyotasa Acil Yardım Hastanesi, Sadıka Sabancı hastanesi olarak restore edilen yeni yerinde hizmet verecek.

Altınova’daki hastanenin 7 Ekim Cuma günü saat 16.00’ya kadar hizmet verdikten sonra hafta sonu yeni binaya taşınacağı ve 10 Ekim Pazartesi gününden itibaren de tüm servisleriyle birlikte Arifiye ilçemizdeki yeni yerinde hizmete devam edeceği gönderilen mesaj ile belirtildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın