15 Temmuz Gazilerimiz İle Şehit Kabirlerimiz Ziyaret Edildi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında İlçemiz Kaymakamı Sayın Bekir Dınkırcı, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı  Lütfü Tansı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Yasemin Turan, İlçe Emniyet Müdür V. Osman Gündüz, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’nin katılımıyla İlçemizde ikamet eden 15 Temmuz gazileri […]

 15 Temmuz Gazilerimiz İle Şehit Kabirlerimiz Ziyaret Edildi.

15.07.2020 - 10:02

Güncelleme : 15.07.2020 - 10:02

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında İlçemiz Kaymakamı Sayın Bekir Dınkırcı, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı  Lütfü Tansı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Yasemin Turan, İlçe Emniyet Müdür V. Osman Gündüz, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’nin katılımıyla İlçemizde ikamet eden 15 Temmuz gazileri ve aileleri evlerinde ziyaret edildi.

İlk olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı teşebbüs edilen hain darbe girişimine karşı mücadele esnasında Sakarya İlinde yaralanan Gazi Muhlis Sefa Bayraktar’ın ailesi ile Gazi Adem Akyol ve aileleri daha sonra İstanbul İlinde yaralanan Gazi İsmail Çelik’in aileleri ziyaret edildi.

Ziyaretlerde gazilerimiz ve aileleriyle sohbet eden Kaymakamımız Sayın Bekir Dınkırcı ve protokol üyeleri bu vesile ile bir kez daha 15 Temmuz da Devletimizin bütünlüğüne, Milletimizin varlığına, istikbaline ve hürriyetine darbe vurmak isteyen hainlere karşı gövdesini siper eden tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle andığımızı ifade ederek gazilerimize de şükranlarımızı ilettiler. Ayrıca ziyaretlerde İlçe Müftümüz Hasan Rahmi Düzenli tarafından şehitlerimiz ve gazilerimiz için dualar edildi.   15 Temmuz Gazilerimizin ziyaret programı sonrasında İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberindeki protokol üyeleri İlçemiz Neviye Mahallesi Mezarlığındaki şehit kabirlerini ziyaret ederek şehitlerimiz için dua etmişlerdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın