3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlçemizde Program Düzenlendi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Arifiye Kültür Merkezinde program düzenlendi. Arifiye Kültür Merkezinde Düzenlenen programa, Sakarya Vali Yardımcısı Selda Dural, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Tansı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü V. Sayın Musa Zor, Kurum Amirleri, STK temsilcileri, engelliler ve aileleri katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan […]

 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlçemizde Program Düzenlendi.

03.12.2021 - 21:22

Güncelleme : 03.12.2021 - 21:22

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Arifiye Kültür Merkezinde program düzenlendi.


Arifiye Kültür Merkezinde Düzenlenen programa, Sakarya Vali Yardımcısı Selda Dural, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Tansı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü V. Sayın Musa Zor, Kurum Amirleri, STK temsilcileri, engelliler ve aileleri katıldı.


Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program protokol konuşmalar ile devam etti. 


Konuşmaların ardından engellilerimiz tarafından, önceden hazırladıkları gösterilerini katılımcılara sundular.
Sakarya Vali Yardımcımız Selda Dural ile Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Tansı, Toyota Otomotiv Fabrikası Temsilcisi, Otokar Otomotiv Savunma Sanayi Fabrikası Temsilcisi, Soğuksu Park Yetkilisi Fatih Özavcı’ya kurumun projelerine katkılarından dolayı plaket takdim edildi.


Çekilen toplu fotoğrafın ardından, Vali Yardımcısı Selda Dural, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve protokol üyeleri engellilerce atölyelerde yapılan yağlı boya resim ve el işi ürünlerinin yer aldığı sergiyi gezerek, bu güzel çalışmalar için tüm engellilerimizi tebrik ederek çalışmalarda başarılar dilediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın