99. Yılda Büyük Coşku

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu okul sınırlarının dışına taşıdı. Doğa Koleji Sakarya Kampüsü bayram coşkusunu herkese yaşatmak için hazırladığı özel programı Cadde54 AVYM’de sergiledi. Programa yüzlerce veli ve davetli katılırken öğrencilerin performansları izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Anaokulu öğrencilerinin dans, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin koro, lise öğrencilerinin orkestra ve zeybek […]

 99. Yılda Büyük Coşku

31.10.2022 - 16:00

Güncelleme : 31.10.2022 - 16:00

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü öğrencileri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu okul sınırlarının dışına taşıdı.

Doğa Koleji Sakarya Kampüsü bayram coşkusunu herkese yaşatmak için hazırladığı özel programı Cadde54 AVYM’de sergiledi. Programa yüzlerce veli ve davetli katılırken öğrencilerin performansları izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Anaokulu öğrencilerinin dans, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin koro, lise öğrencilerinin orkestra ve zeybek gösteri izleyeneler tarafından büyük beğeni topladı.

Cumhuriyet Bayramı coşkusunu velileriyle birlikte büyük bir coşkuyla kutlayan Doğa Koleji Sakarya Kampüsü gösterisini tüm öğretmen kadrosuyla birlikte seslendirdiği 10. Yıl Marşıyla sonlandırdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın