Adıyaman,“Ulaşım zammı geri alınsın”

Arifiye Belediye CHP meclis üyesi Feridun Adıyaman, “Arifiyeli hemşerilerimizin bizlerden beklentileri ulaşım zammının geri alınması yönünde çalışma yapmamızdır. Bu ulaşım zammının geri alınmasını talep ediyorum” dedi. GÜNDEM DIŞI Belediye meclis toplantısı maddeler görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.   Meclis toplantısında gündem dışı söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye  Belediye Meclis Üyesi Feridun Adıyaman, “  Sayın başkan […]

 Adıyaman,“Ulaşım zammı geri alınsın”

01.12.2020 - 16:24

Güncelleme : 01.12.2020 - 16:24

Arifiye Belediye CHP meclis üyesi Feridun Adıyaman, “Arifiyeli hemşerilerimizin bizlerden beklentileri ulaşım zammının geri alınması yönünde çalışma yapmamızdır. Bu ulaşım zammının geri alınmasını talep ediyorum” dedi.

GÜNDEM DIŞI

Belediye meclis toplantısı maddeler görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.   Meclis toplantısında gündem dışı söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye  Belediye Meclis Üyesi Feridun Adıyaman, “  Sayın başkan 2019 yılında belediye meclis toplantısında yazılı olarak vermiş olduğum Arifiye ilçemize öğretmen evi ihtiyacı çalışmaları hangi safhadadır? İlçemizdeki eğitim emekçileri biran önce bu öğretmen evinin hizmete girmesini Arifiye ilçemizin geleceğine yön veren biz meclis üyelerinden  beklemektedirler.

BİR BİR KAPANIYOR

 Yine geçtiğimiz günlerde Arifiye ilçemizde toplu ulaşım ücretlerine çok yüksek oranda zam yapılmıştır. Halkımız ekonomik çıkmazda, işsizlik hat safhada, işletmeler bir bir kapanıyor, birde pandemi var, halkımız  yapılan bu ulaşım zammından  çok şikayetçidir, Arifiyeli hemşerilerimizin bizlerden beklentileri ulaşım zammının geri alınması yönünde çalışma yapmamızdır. Bu ulaşım zammının geri alınmasını talep ediyorum.

HER TÜRLÜ DESTEK

Diğer bir önerimde pandemi süresince insanlara bir seçenek sunmalı hem de toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda olanların mesafeyi daha rahat koruyabilecekleri ADARAY’ın hizmete sokulması için gerekli girişimlerde bulunulmasını talep ediyorum. Böyle bir girişimde bulunulmayı kabul ederseniz Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyesi olarak her türlü desteği vermeyi hazır olduğumu belirtmek isterim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın