AHMEDİYE MAHALLESİNDE TURNUVA HEYECANI DEVAM EDİYOR

İlçemiz Ahmediye Mahallesinde geleneksel hale gelen ve yoğun ilgi gösterilen Halı Saha Futbol turnuvası başladı.Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz’un santra vuruşu ile geçtiğimiz Perşembe akşamı başlayan halı saha turnuvasında heyecan tüm hızı ile devam ediyor. Futbolseverler tunuvaya yoğun ilgi gösteriyor. Her akşam iki karşılaşmanın oynanan turnuvanın 4 Temmuz 2022 çarşamba akşamında lig maçları bitmiş […]

 AHMEDİYE MAHALLESİNDE  TURNUVA HEYECANI DEVAM EDİYOR

03.07.2022 - 22:58

Güncelleme : 03.07.2022 - 22:58

İlçemiz Ahmediye Mahallesinde geleneksel hale gelen ve yoğun ilgi gösterilen Halı Saha Futbol turnuvası başladı.Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz’un santra vuruşu ile geçtiğimiz Perşembe akşamı başlayan halı saha turnuvasında heyecan tüm hızı ile devam ediyor.

Futbolseverler tunuvaya yoğun ilgi gösteriyor.

Her akşam iki karşılaşmanın oynanan turnuvanın 4 Temmuz 2022 çarşamba akşamında lig maçları bitmiş olacak.

Lig sonunda lider takım direk finalist olurken, diğer takımlar kendi aralarında tek maç elemeli sistem karşılaşmaları yapacaklar.

Çeyrek final maçları 5 temmuz 2022 salı akşamı oynanırken,7 Temmuz 2022 akşamı yarı final, Kurban Bayramının 3. günü olan 11 temmuz 2022 Pazartesi akşamı saat 21.00’da final maçı oynanacak.

Ahmediye Mahallesinin geleneksel hale gelen gençlik festivalide Kurban Bayramının son günü akşamı ses sanatçılarının katılımı ile okul bahçesinde gerçekleştirilecek.Festivale katılacak ses santçılarıda belli oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın