Ahmediye Mahallesinden Yeni Bir Yıldız doğuyor

İlçemiz Ahmediye Mahallesinden yeni bir yıldız daha doğuyor.Ahmediye Mahalle Muhtarı Nedim Yılmazer’in oğlu olan Bilal Yılmazer 2004 yılından beri kendine özgü bir tarzda müzik ile uğraşıyor. Bilal YILMAZER KİMDİR ? 1984 yılında Sakarya Adapazarı’nda doğdu. Sakarya’da doğup büyüyen Bilal YILMAZER sevilen bir ailenin bireyidir. Annesi Cennet hanım ev hanımı,babası Nedim YILMAZER ikamet ettiği Arifiye Ahmediye […]

 Ahmediye Mahallesinden Yeni Bir Yıldız doğuyor

15.09.2020 - 17:52

Güncelleme : 04.03.2021 - 22:47

İlçemiz Ahmediye Mahallesinden yeni bir yıldız daha doğuyor.Ahmediye Mahalle Muhtarı Nedim Yılmazer’in oğlu olan Bilal Yılmazer 2004 yılından beri kendine özgü bir tarzda müzik ile uğraşıyor.

Bilal YILMAZER KİMDİR ?

1984 yılında Sakarya Adapazarı’nda doğdu. Sakarya’da doğup büyüyen Bilal YILMAZER sevilen bir ailenin bireyidir. Annesi Cennet hanım ev hanımı,babası Nedim YILMAZER ikamet ettiği Arifiye Ahmediye mahallesinide muhtarlık görevini yapmaktadır. Kardeşi Sinan YILMAZER otomasyon sektöründe işletmeci olarak bilinir.

Bilal Yılmazer İlkokul’u 1992 yılında Sakarya Ahmediye Köyü İlköğretim okulu’nda Ortaokul’u 1997 yılında Sakarya Atatürk Orta Okulu’nda Lise’yi 2000 yılında Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi’nde eğitimini tamamlayarak mezun oldu.

Tam anlamı ile 2004 yılında müzik hayatına başlayan Yılmazer,gerçekleştirdiği konser ve festival etkinliklerinde kendine özgü bir tarzı ile gönüllere dokunarak, elde ettiği başarıyı ileri taşıyıp söz ve müzik yazmaya başladı.

14 eylül 2020 tarihinde “Anne gibi” eserinin piyasaya çıkması ile birlikte herkes tarafından merakla araştırılmaya başlandı.

Dinleyicilere duygu dolu anlar yaşatan şarkısı herkes tarafından konuşulmaya başlandı. İlk video klibin akustik yayınlanması ile birlikte dinleyicilerini etkileyen Bilal Yılmazer’e müzik hayatında başarılar dileriz.

https://youtu.be/yQyJL0dNK3g

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın