Ailelere özel Rumeli Balkan Gecesi

Rumeli Balkan Gecesi’nde aileler Emre ve Ömer ile eğlenecek. Sakarya da bir ilki gerçekleştirecek olan Ruh-u Revan Kına Organizasyon sahibi Pınar Şen ve eşi Yakup Şen Rumeli Balkan Gecesi düzenliyor. Sakarya da düzenlediği dillere destan organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettiren, birçok ünlü sesle sevenleri buluşturan Sakarya’nın tanınmış markası Ruh-u Revan Kına Organizasyonu gecelere renk katılmasını […]

 Ailelere özel Rumeli Balkan Gecesi

07.02.2022 - 22:32

Güncelleme : 07.02.2022 - 22:32

Rumeli Balkan Gecesi’nde aileler Emre ve Ömer ile eğlenecek.

Sakarya da bir ilki gerçekleştirecek olan Ruh-u Revan Kına Organizasyon sahibi Pınar Şen ve eşi Yakup Şen Rumeli Balkan Gecesi düzenliyor.

Sakarya da düzenlediği dillere destan organizasyonlarıyla adından sıkça söz ettiren, birçok ünlü sesle sevenleri buluşturan Sakarya’nın tanınmış markası Ruh-u Revan Kına Organizasyonu gecelere renk katılmasını sağlıyor.

Rumeli Balkan Gecesi’ne kadınlar ve ailesiyle birlikte gelen erkekler katılım sağlayabilecek.

Müzik Camiasının aranan iki ismi sahne alacak

Son zamanların aranan seslerinden, genç kızların sevgilisi Emre ve Ömer geceye Rumeli rüzgârı estirmeye geliyor. Müzik camiasının aranan iki ismi seslendirecekleri birbirinden güzel parçalarla kadın, erkek, genç, yaşlı demeden herkesi eğlendirmek için Rumeli Balkan Gecesi’nde sahne alacak.

Partnersiz girilmeyecek

Erkeklerin partnersiz giriş sağlayamayacağı gecede pandemi tedbirlerine uyulacak ve kapıda kişilerin ateşleri ölçülüp HES kodu sorgulaması yapılacak.

İrtibat numarası;

18 Şubat Cuma günü saat 19.00 ‘da Ruh-u Revan Düğün ve Toplantı Salonu’nda düzenlenecek olan organizasyona katılmak için bilet alınacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın