AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKAN ADAYI ADNAN AKBAŞ’TAN İLK AÇIKLAMA

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel merkezinde yapılan görüşmeler ve istişareler sonrası Arifiye Ak Parti İlçe başkanlığına aday gösterildiği AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever tarafından açıklanan Başkan Adayı Adnan Akbaş ilk açıklamayı Arifiye Haber’e yaptı. İlçe Başkan Adayı Adnan Akbaş ;‘Genel merkezimizin ve il teşkilatımıızın Arifiye İlçe Başkanlığına aday gösterilmem doğrultusunda aldıkları karar ilçemiz […]

 AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKAN ADAYI ADNAN AKBAŞ’TAN İLK AÇIKLAMA

05.09.2020 - 13:12

Güncelleme : 05.09.2020 - 13:16

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel merkezinde yapılan görüşmeler ve istişareler sonrası Arifiye Ak Parti İlçe başkanlığına aday gösterildiği AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever tarafından açıklanan Başkan Adayı Adnan Akbaş ilk açıklamayı Arifiye Haber’e yaptı.

İlçe Başkan Adayı Adnan Akbaş ;‘Genel merkezimizin ve il teşkilatımıızın Arifiye İlçe Başkanlığına aday gösterilmem doğrultusunda aldıkları karar ilçemiz adına hayırlara vesile olsun,kendilerine teşekkür ediyorum.

Bundan sonra ki hedefimiz İlçe Başkanlığı seçimlerinde oluştaracağımız herkesi kucaklayan yönetim kadromuz ve Ak partiye gönül vermiş tüm kardeşlerimizle ilk gün ki aşkla,bize tevdi edilen bu vazifeyi başkan seçildiğimiz takdirde layıkı ile yerine getirmek olacaktır.

Çıktığımız bu yolda Allah bizi mahcup etmesin…’

ADNAN AKBAŞ KİMDİR?

Adnan Akbaş 1957 yılından Erzurum İli Narman ilçesinde doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı.İstanbul Şişli Endüstri Meslek Lisesi Telekomünikasiyon bölümünü bitirdi.Vatani görevinden sonra 1981 yılında İstanbul PTT Baş Müdürlüğünde göreve başladı.İstanbul,Erzurum ve Sakarya’da görev yaptıktan sonra 2006 yılında emekli oldu.2004 yılında Arifiye’den Ak parti Meclis Üyeliğine seçildi ve üç dönem Meclis Üyeliği yaptı.Bir dönem Arifiye Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanlığı görevini de yapan Akbaş evli ve dört çocuk babası.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Ak Sakallı dedi ki:

    Arifiye belde iken Ak Parti teşkilatı kuruluşun dan , bu güne kadar teşkilat içinde aktif görev yapan her üyeyi kucaklar ve batıştır isen , her üyenin gönlünde taht kurarsın Adnan Akbaş …
    Birleştirici ve barışsal başkan olursun inşAllah , mevcut abicim gibi küsen ve küstüren değil …
    Hayırlısı olsun …