Ak Parti İl Başkanı TEVER’den okullara ziyaret

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ilçemizde bulunan ve inşası devam eden okullardan Arifiye Anaokulu,Arifiye İlkokulu,Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesini ziyaret etti. İl Başkanı Tever’in ziyaretine İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Milli Eğitim Müdür Yüksel Gülaç,Ak parti Arifiye İlçe başkanı Adnan Akbaş ve yöneticiler de katıldı. İl başkanı tever […]

 Ak Parti İl Başkanı TEVER’den okullara ziyaret

29.06.2021 - 14:42

Güncelleme : 29.06.2021 - 14:42

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ilçemizde bulunan ve inşası devam eden okullardan Arifiye Anaokulu,Arifiye İlkokulu,Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Başkanı Tever’in ziyaretine İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,İlçe Milli Eğitim Müdür Yüksel Gülaç,Ak parti Arifiye İlçe başkanı Adnan Akbaş ve yöneticiler de katıldı.

İl başkanı tever ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yapyığı paylaşımda; ”Hükümetlerimiz döneminde ruhen ve bedenen iyi yetişmiş nesiller yetiştirme hedefiyle eğitim alanında birçok ilke imza attık. Eğitime yapılan yatırımları geleceğimizin teminatı olarak değerlendirip öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere birçok tedbirler aldık.

Yeni binaların yapımı yanında, mevcut binalarda yürütülen yenileştirme çalışmalarıyla okullarımızdaki fiziki ortamı eğitime daha uygun hale getirdik. Deprem bölgesinde yer alan bir şehir olarak 19 yılda 121 okulumuzu güçlendirdik ve 21 okulumuzu da güçlendirmeye devam ediyoruz. ”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın