Ak Parti Sakarya’da bayramlaşma

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Bayramlaşma Programını bu yılda son günlerde artan vaka sayılarını göz önünde bulundurarak video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Teşkilatı, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri video konferans yöntemi ile bayramlaşmada buluştular. Ak Parti İl […]

 Ak Parti Sakarya’da bayramlaşma

21.07.2021 - 15:48

Güncelleme : 21.07.2021 - 15:48

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Bayramlaşma Programını bu yılda son günlerde artan vaka sayılarını göz önünde bulundurarak video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Teşkilatı, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri video konferans yöntemi ile bayramlaşmada buluştular.

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever yaptığı açıklamada;’Her ne kadar bir araya gelemesekte, yan yana olamasakta gönüllerimiz bir.Geleneksel Bayramlaşma programımıza katılım sağlayan tüm dava ve yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Sağlıkla, esenlikle, birlik ve beraberlikle daha nice bayramlar diliyorum.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın