Ak Partiden Arifiye Çıkarması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye Ak Parti İlçe Yöneticileri ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partili Arifiye’de saha çalışması yaptı. İl Sosyal Politikalar Başkanlığının düzenlemiş olduğu Program kapsamında Arifiye […]

 Ak Partiden Arifiye Çıkarması

26.02.2022 - 18:44

Güncelleme : 27.02.2022 - 18:51

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye Ak Parti İlçe Yöneticileri ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partili Arifiye’de saha çalışması yaptı.

İl Sosyal Politikalar Başkanlığının düzenlemiş olduğu Program kapsamında Arifiye İlçemizde 132 aileye tüm teşkilat mensuplarının katılımı ile eş zamanlı ev ziyaretleri gerçekleştirildi.

Ak Partililerin gruplar halinde katıldığı çalışmada; şehit, gazi, yaşlı, engelli, dul, yetim, öksüz gibi ailelere hane ziyaretleri gerçekleştirilerek, hükümetin sosyal politikalar alanında vatandaşlara sağladığı haklar çalışmalar anlatıldı.

Yürütülen saha çalışması hakkında bilgiler veren İl Başkanı Yunus Tever, “Sosyal Politikalar Birim Başkanlığımızın koordinesinde rutin bir hale getirdiğimiz bu hane ziyaretlerini bugün Arifiye ilçemizde gerçekleştirmiş olduk. Ayrı ayrı gruplar halinde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza; Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız da sağ olsunlar katılım gösterdi. Şehit, gazi, yaşlı, engelli, dul, yetim, öksüz, dar gelirli gibi farklı aile yapılarıyla hanelerinde bir araya geldik, hasbihalde bulunduk. Bu çalışmayı daha önce birçok ilçemizde yapmıştık. ‘İlçe İlçe Hep Birlikte’ sloganıyla Sakarya’mıza özgü bu güzel saha çalışmasını ilerleyen zamanlarda da diğer ilçelerimizde yaparak sürdürmeyi arzuluyoruz. Bugünkü Arifiye çalışma gruplarımıza katılan tüm dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten hep birlikte çok güzel, bereketli ve verimli bir çalışmaya imza attık. Her bir ailemizin çok farklı hikâyeleri, anıları ve hatıraları vardı. Sevgileri ve mutlulukları paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak tüm kademelerimizle her zaman sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya da devam edeceğiz. Sahadaki varlığımızı gün geçtikçe daha da artıracağız. AK Parti’nin yeri her zaman milletimizin yanıdır. AK Parti’nin istikametini millet belirler. AK Parti’mizi zaten millet kurmuştur, bu partinin tek sahibi millettir. Milletin partisine yakışan, milletin içinde olmak, milletle bir olmak, milletle beraber yürümektir. Milletimizden aldığımız istikametle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Ben bugün bizleri Arifiye’de bağrına basan, samimiyetle gönül kapılarını açan, muhabbetlerini eksik etmeyen tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah bu ve benzeri saha çalışmalarımızla daha sık beraber olacağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın