AK Partili Vekil Aday adaylarından Engelliler Federasyonuna ziyaret

14 Mart’ta gerçekleşecek seçimler öncesinde çalışmalarına hız veren AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları sırası ile Sakarya Engelliler Birlik Federasyon’unu ziyaret etti. Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayları, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu’na ziyaretlerinde bulundular. Ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Federasyon Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu,” Çok değerli Aday adayları federasyonumuzu ziyaret etti. Milletvekili aday adaylarımız şunlardır […]

 AK Partili Vekil Aday adaylarından Engelliler Federasyonuna ziyaret

19.03.2023 - 18:15

Güncelleme : 19.03.2023 - 18:15

14 Mart’ta gerçekleşecek seçimler öncesinde çalışmalarına hız veren AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları sırası ile Sakarya Engelliler Birlik Federasyon’unu ziyaret etti.

Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayları, Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu’na ziyaretlerinde bulundular. Ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Federasyon Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu,” Çok değerli Aday adayları federasyonumuzu ziyaret etti. Milletvekili aday adaylarımız şunlardır Ayşe Tuğba burcu Duygu Alptekin Lütfü Bayraktar’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.  Ziyaretlerinden bizlere her zaman engellilerin yanında olduklarını her zaman engellere destek için engellilerin emrinde olduğunu ifade ettiler.  Aday olup milletvekili seçilemezseler dahi Projelerimizde ne olursa projelerimize, çalışma ve faaliyetlerimize destek olacaklarını beyan ettiler. Federasyon Başkan Vekilimiz İbrahim İşçi, Adapazarı Engelliler Sosyal Yardımlaşma Dernek Başkanı Zeratol ve Federasyon Genel sekreteri Kocaali Engelliler Dernek Başkanı Yılmaz Aslan, Federasyonumuzun kadın kolları da ziyaretlerde yer aldılar.  Katılım sağladılar.  Bizlere nazik ziyaretlerinden dolayı Aday adaylarına federasyon olarak teşekkürlerimizi arz ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın