Akif Yener Çırağan Sarayı’nda ‘Yılın Enleri’nde…

Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı bestekârı ve yaşam koçu Sakarya’lı sanatçı Akif Yener; Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dünya Basın Mensupları Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın” En”leri Ödül Töreni’ne katıldı. DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Doğu Marmara’nın Yıldızı Ses […]

 Akif Yener Çırağan Sarayı’nda ‘Yılın Enleri’nde…

16.07.2021 - 21:47

Güncelleme : 16.07.2021 - 21:47

Onun adı efsane Sakarya, Ne aşk ne hayat ve Sakaryaspor 50. Yıl marşı bestekârı ve yaşam koçu Sakarya’lı sanatçı Akif Yener; Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Dünya Basın Mensupları Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın” En”leri Ödül Töreni’ne katıldı.

DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Doğu Marmara’nın Yıldızı Ses Sanatçısı Akif Yener’e bu özel programa katıldığı ve meslek hayatındaki başarılarından dolayı teşekkür ve tebrik ederek bundan sonraki sahne hayatında başarılar diledi. Yener; Çırağan Sarayı’ndaki programda birçok ulusal Tv kanalında çeşitli açıklamalarda bulundu. Sanatçı yaptığı açıklamada “Dünya Basın Mensupları Derneği Genel Başkanı Muzaffer Tunç’a Kültür, Sanat ve Tv yıldızlarının buluşturulduğu böyle anlamlı bir etkinliğe davet ettikleri için teşekkür ediyorum. Meslek hayatımda bütün müspet gelişmeleri basın emekçilerin aktarımlarıyla sevenlerime ulaşmamda çok büyük bir etken olmuştur. Basın, çalışmalarımı sevenlerime ulaştıran bir köprü vazifesi görmüştür.  Meslek hayatımda bana emeği geçen tüm basın mensuplarına sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım” dedi. Sakarya’lı sanatçı, geçeye katılan Televizyon ve magazin dünyasında tanınan birçok ünlü isimle bir araya gelerek sanatsal faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu ve albümlerini hediye etti. Akif yener, gecenin sonunda DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç etkinliklerine davet ettikleri için teşekkür ederek, 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın